Kontakti

Tālrunis: +371 26555974

Adrese: Rīga, Patversmes 8

 

Darba laiks:

P. - Pk.: 9:00 - 18:00

S.: Slēgts

Sv.: Slēgts

 

LV / RU
Ekopagrabs

KAS IR KOMPOZĪTA PAGRABS?

Mūsdienas cilvēki dārzeņu, augļu un ogu uzglabāšanai aizvien retāk izmanto pagrabus, tā vietā izvēloties tos saldēt. Tomēr pagrabs sniedz priekšrocības un izdevīgumu: tā ir kvalitatīva pārtika, veselīgi dārzeņi un augļi, kas ir labi saglabājušies pat vislielākajā ziemas salā un ekonomiska saimniekošana – tiek ietaupīta degviela, kas tiek tērēta dodoties biežos iepirkšanās braucienos.

 

Kompozīta pagrabs ir inovatīvs risinājums tradicionālam pagrabam dārzeņu, augļu vai ogu uzglabāšanai. Pagrabs tiek izgatavots no kompozītmateriāliem un tiek daļēji ierakts zemē. Augstākās kvalitātes kompozītmateriāli nodrošina lielisku mitrumnecaurlaidību un ir pilnībā nekaitīgs pārtikas produktiem. Stiklplasts ir ekoloģisks – tas neizdala kaitīgas, toksiskas vielas. Kompozīta pagrabs ir pilnībā pasargāts no grauzējiem un citiem kaitēkļiem. Tas ir pasargāts arī no nelabvēlīgo mikroorganismu rašanās, tajā skaitā pelējuma sēnes. Pagraba sienas neuzsūc sevī nedz mitrumu, nedz kādas smakas. Tas ir ļoti viegli kopjams un vajadzības gadījumā viegli dezinficējams.

 

Kompozīta pagrabs, atšķirībā no ledusskapja vai saldētavas, temperatūras saglabāšanai neizmanto dārgo elektrību, bet vēsumu, ko dod zeme. Tas ir piemērots, lai tajā uzglabātu, piemēram, augļus, dārzeņus, mājās gatavotu vīnu un sieru. Kompozīta pagrabam ir ērta ieeja, kas ļauj ērti ienest un iznest produktus!

 

Zemes vēsuma izmantošana elektroenerģijas vietā ir ne tikai naudas līdzekļu ekonomija, bet arī rūpes par izsmeļamo dabas resursu taupīšanu, kas tiktu patērēta dzesēšanas iekārtu darbināšanai ar elektrību. Kompozīta pagrabs nodrošina neatkarību no elektroenerģijas ražotājiem un ir drošāks vēsuma avots nekā elektroiekārtas.

 

Plānojot būvēt pagrabu, ļoti būtisks ir gruntsūdens līmenis. Ja tas ir augsts, izbūvēt sausu pagrabu ir ļoti problemātiski. Ja gruntsūdens līmenis ir krietni augstāks par iecerētā pagraba grīdas līmeni, no tradicionāla pagraba izbūves ieceres pareizāk būtu atteikties, tā vietā izvēloties Kompozīta pagrabu. Tā kā tas ir izgatavots no mitrumnecaurlaidīga materiāla, augsts gruntsūdens līmenis nav šķērslis pagraba ierīkošanai. Mēs varam ierīkot pagrabu jebkurā jūsu izvēlētā augstākā vai zemākā vietā uz jūsu zemes īpašuma.

KĀ TAS DARBOJAS?

Kompozīta pagrabs ir viegli uzstādāms. Tas tiek daļēji ierakts zemē 1,6 metru dziļumā un tiek apbērts ar zemes kārtu. Zemes uzbēruma kārta ir apmēram 0,8 m bieza. Zemes slānis darbojas kā izolācijas barjera starp ārējās vides mainīgajām temperatūrām un gandrīz konstanto grunts temperatūru, nodrošinot to, ka vasarā pagrabs nepārkarst un ziemā necaursalst.

VIDEO PREZENTĀCIJA

KOMPOZĪTA PAGRABA SPECIFIKĀCIJA

Autonomi funkcionējošs daļēji zemē ierakts pagrabs.

 

Izmēri:

  • Garums - 4,4 m
  • Platums - 2,35 m
  • Augstums - 2,2 m

  

Svars: 900 - 950 kg

 

Uzglabāšanas ietilpība: 12 m3


Materiāls: izgatavots no mūsdienīgiem kompozītmateriāliem, kas ir cilvēkiem draudzīgi un 100% ūdensizturīgi.

Pagrabu izgatavojam komplektā ar plauktiem, kas izgatavoti no mitrumizturīga finiera.

 

Garantija: korpusam - 10 gadi

 

Nodrošinām pagraba transportēšanu un uzstādīšanu (ierakšanu).

 

Pieejams no: 2016.gada pavasara

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.